11 май куни ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

Primary tabs

dars jadvali

1-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика

8:45 ― Ўқиш

9:00 ― Она тили

 

1-класс (Рус тили)

9:15 ― Математика

9:30 ― Чтение

9:45 ― Русский язык

 

2-синф (Давлат тили)

10:00 ― Она тили 

10:15 ― Математика

10:30 ― Ўқиш

 

2-класс (Рус тили)

10:45 ― Русский язык

11:00 ― Математика

11:15 ― Чтение

 

3-синф (Давлат тили)

11:30 ― Она тили 

11:45 ― Ўқиш

12:00 ― Математика

 

3-класс (Рус тили)

12:15 ― Русский язык

12:30 ― Чтение

12:45 ― Математика

 

4-синф (Давлат тили)

13:00 ― Математика

13:15 ― Она тили

13:30 ― Ўқиш

 

4-класс (Рус тили)

13:45 ― Математика

14:00 ― Русский язык

14:15 ― Чтение

 

Маҳорат дарси

2-қисм ― Дўсматов Бекназар  (Ўзбекистон Халқ хофизи, Ўзбекистон давлат санъат ва маданият институти профессори)

 

5-синф (Давлат тили)

8:30 ― Математика 

8:45 ― Она тили

9:00 ― Инглиз тили

9:15 ― Биология

 

5-класс (Рус тили)

9:30   ― Математика 

9:45   ― Русский язык

10:00 ― Английский язык

10:15 ― Биология

 

6-синф (Давлат тили)

10:30 ― Математика 

10:45 ― Она тили

11:00 ― Инглиз тили

11:15 ― Тарих

 

6-класс (Рус тили)

11:30 ― Математика 

11:45 ― Русский язык

12:00 ― Английский язык

12:15 ― История

 

7-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили 

12:45 ― Алгебра

13:00 ― Ўзбекистон тарихи

13:15 ― Кимё

 

7-класс (Рус тили)

13:30 ― Русский язык

13:45 ― Алгебра

14:00 ― История Узбекистана

14:15 ― Химия

 

8-синф (Давлат тили)

14:30 ― Алгебра

14:45 ― Ўзбекистон тарихи

15:00 ― Инглиз тили

15:15 ― Физика

 

8-класс (Рус тили)

15:30 ― Алгебра

15:45 ― История Узбекистана

16:00 ― Английский язык

16:15 ― Физика

 

9-синф (Давлат тили)

8:30 ― Она тили

8:45 ― Геометрия

9:00 ― Биология

9:15 ― Инглиз тили

 

9-класс (Рус тили)

9:30   ― Русский язык

9:45   ― Геометрия

10:00 ― Биология

10:15 ― Английский язык

 

10-синф (Давлат тили)

10:30 ― Она тили 

10:45 ― Алгебра

11:00 ― Биология

11:15 ― Инглиз тили

 

10-класс (Рус тили)

11:30 ― Русский язык

11:45 ― Алгебра

12:00 ― Биология

12:15 ― Английский язык

 

11-синф (Давлат тили)

12:30 ― Она тили

12:45 ― Биология

13:00 ― Геометрия

13:15 ― Инглиз тили

 

11-класс (Рус тили)

13:30 ― Русский язык

13:45 ― Биология

14:00 ― Геометрия

14:15 ― Английский язык

Izoh qoldiring

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.